Kryefaqa / Lajme / Një vit trajnim me Ermalin kushton 24 mijë euro, flet moderatori

Një vit trajnim me Ermalin kushton 24 mijë euro, flet moderatori

Një “paketë për fomim profesional” e moderatorit Ermal Mamaqi është shpërndarë gjerësisht në rrjet dhe tashmë të gjithë janë duke folur për të. Por, nuk dihet nëse kjo paketë trajtimi 1 vjeçare që kushton 24 mijë euro, është e vërtetë apo jo.

Këto janë 8 pikat që parashikohen në paketë dhe që kushton 24 mije euro:

Moderatori ka zgjedhur të reagojë vetë për këtë lajm, duke quajtur të gënjeshtërt atë që kanë shpërndarë disa media dhe duke pohuar se paketa dhe trajnimi në të vërtetë kushton afro 10 mijë euro, dhe përmban 17 pika.

“JOQ “gënjen”. Unë nuk shes veten. Unë shes men. Ja sa kushton vërtetë Paketa e Suksesit 1 Vit. FOTO 2”, shkruan Mamaqi dhe ndan foton e mëposhtme, si për të treguar se mendtë e tij vlejnë.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Video/ 58 vjeçari dergohet me helikopter në Tiranë

Një 58 vjeçar nga fshati Leshnicë është nisur me helikopter urgjent drejt kryeqytetit. 58 vjeçari …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *