Kryefaqa / Lajme / Imami Elvis Naçi hap biznesin e syzeve: Vëllezër e motra, bëni lutje të na shkojë mbarë!

Imami Elvis Naçi hap biznesin e syzeve: Vëllezër e motra, bëni lutje të na shkojë mbarë!

Imami dhe ligjëruesi i besimit musliman ka nisur një biznes syzesh dhe ndërsa e reklamon në profilin e tij në Facebook ka bërë një thirrje të gjithë ndjekësve në faqen e tij që të luten që biznesi t’i shkojë mbarë. Në foto ai shfaqet në dyqanin e tij, ku bie në sy një arredim me shije i biznesit, ku mbizotëron nuanca e florinjtë.

“Beni lutje vellezer dhe motra qe dyqani optikes, Optika Elitare Milano qe kam hapur te na shkoje mbare, nese ecen mire kam deshire te dhuroje nje shtepi per nje Familje te varfer inshaAllah. Zoti ju begatofte. Amin” shkruan Naçi, që tashmë drejton fondacionin Firdeus me të cilin bleu një pjesë të mirë të aksioneve të një spitali privat (Continental) në Tiranë.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Video/ 58 vjeçari dergohet me helikopter në Tiranë

Një 58 vjeçar nga fshati Leshnicë është nisur me helikopter urgjent drejt kryeqytetit. 58 vjeçari …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *