E shtunë , Nëntor 28 2020
Kryefaqa / Uncategorized / Mesazhi prekës i vajzës së Najada Çomos për ditëlindjen: Dhurata më e bukur që mund t’i bëni mamit është…

Mesazhi prekës i vajzës së Najada Çomos për ditëlindjen: Dhurata më e bukur që mund t’i bëni mamit është…

Greis Çomo, vazja e shefes së Spitalit Infektiv, Najada Çomo ka ndarë një mesazh prekës për ditëlindjen e nënës së saj.

Vajza e doktoreshë Çomos shkruan në rrjetet sociale se edhe në ditën e ditëlindjes, nëna e saj është në Spital duke i shërbyer me përkushtim maksimal të sëmurëve, të cilët janë duke vuajtur pasojat e COVID-19.

Greis Çomo i ka bërë një thirrje qytetarëve, se “dhurata më të bukur për nënën e saj” do të ishte që ata të “respektojnë rregullat”.

“Sot, si çdo dite tjetër ti je ne Spital, duke i sherbyer me perkushtimin maksimal çdo individi i cili eshte duke vuajtur pasojat e ketij virusi qe ka ndryshuar jetet e secilit prej nesh. Gezuar Ditelindjen mushi Dhurata me e bukur qe mund ti beni mamit eshte te respektoni rregullat”, shkruan vajza e Dr. Najada Çomos.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Covid-19 nuk kursen të miturit: 10 fëmijë të shtruar në spital

Covid-19 po përparon ndjeshëm në vendin tonë dhe çdo ditë vendosen rekorde infektimesh. Teksa pritet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *