E shtunë , Nëntor 28 2020
Kryefaqa / Lajme / Vladimir Putin e zë kolla në konferencën live, kritiku i tij: Ka kancer…

Vladimir Putin e zë kolla në konferencën live, kritiku i tij: Ka kancer…

Valery Solovei, një kritik i presidentit rus Valdimir Putin ka hedhur dyshime lidhur me shëndetin e kundërshtarit të tij politik.

Solovei pretendon se kreu i shtetit rus vuan nga kanceri dhe i është nënshtruar një operacioni në fillim të këtij viti, me shumë mundësi në muajin shkurt. Sipas tij, Putin vuan nga kanceri dhe i është nënshtruar një ndërhyrjeje në bark.

Ish-shef i Marrëdhënieve me Publikun në Institutin Shtetëror të Marrëdhënieve Ndërkombëtare të Moskës, beson se Putini po planifikon të japë dorëheqjen në Janar për shkak të problemeve të tij shëndetësore dhe po planifikon të emërojë të bijën, Katerina Tikhonova si pasardhësen e tij.

Dyshimet e ngritura nga Solovei i ka shtuar edhe kolla që zuri Putin gjatë një konfekrence për shtyp.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Në fshatin Podgorie të Korçës, bujkut i mbajnë kontributet

Emisioni Stop ka shkuar në fshatin Podgorie në Korcë, për të takuar shtetasin Vezir Çoçka, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *