E shtunë , Nëntor 28 2020
Kryefaqa / Uncategorized / I riu shqiptar dashurohet me 14 vjeçaren greke dhe bëjnë një fëmijë, por…

I riu shqiptar dashurohet me 14 vjeçaren greke dhe bëjnë një fëmijë, por…

Një histori dashurie me të mitur, por që e vuri në pranga një 21 vjecar nga qyteti I Fierit mëngjesin e sotëm.

 

Bëhet fjalë për Marius Sadikun, nga myzeqeja që më shumë se një vit më parë, nisi një histori dashurie me një shtetase-femijë, nga Greqia. Vajza, nën 14 vjec, ka kryer mardhënie me djaloshin fierak, dhe prej kësaj lidhje, ata kanë sot një fëmijë. Vajza ka shkuar të lindë në një spital në Kosovë, pasi kanë menduar se aty nuk do te kuptoheshin mirepo nga ky veprim duket se është zbuluar gjithë historia e tyre.

 

Kur doktorët e kanë pyetur dhe vajza u ka treguar moshën e saj 14 vjecare, kanë mbetur të habitur. Menjëherë, po në Kosovë, kanë lajmëruar forcat e policisë, të cilët, kanë vendosur në pranga djaloshin, Sadiun.

 

Derisa u lidhën me autoritetet në Shqipëri për të vazhduar në Fier procedurat meqë djali është nga Fieri.

 

Sipas njoftimit të policisë, ky I fundit është gjykuar nga Gjykata e Shkallës së Parë Fier dhe me vendimin e 3 nëntorit 2020, I është caktuar masa arrest në burg për veprën penale “Marrëdhënie se ksuale me të mitur”.

 

Ai është sjellë nga Kosova, dhe është vendosur në qelitë e komisariatit të Fierit për procedura të mëtejshme.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

U diagnostikua vetëm 9 ditë më parë, 24 vjeçarja ndërron jetë në lule të rinisë

Një lajm tragjik dhe shumë i trishtë ky i ndarjes nga jeta të 24-vjeçares Valentina …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *