E shtunë , Nëntor 28 2020
Kryefaqa / Uncategorized / Parakalim i gabuar nê Librazhd, kamioni përfundon në greminë

Parakalim i gabuar nê Librazhd, kamioni përfundon në greminë

Një aksident masiv është shënuar ditën e sotme në aksin Librazh-Pogradec.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur ‘Tre urat’, ndërsa në aksident janë përfshirë tre makina dhe një kamion, që ka përfunduar në greminë.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rëndë dy persona, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital. Mësohet se të plagosurit Qani Bajrami dhe Ilir Kllogjeri nga fshati Urake i Bashkisë Prrenjas.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

U diagnostikua vetëm 9 ditë më parë, 24 vjeçarja ndërron jetë në lule të rinisë

Një lajm tragjik dhe shumë i trishtë ky i ndarjes nga jeta të 24-vjeçares Valentina …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *