E shtunë , Nëntor 28 2020
Kryefaqa / Uncategorized / Koronavirusi shpërthen edhe në Korçë, 8 mësues preken në 24 orët e fundit

Koronavirusi shpërthen edhe në Korçë, 8 mësues preken në 24 orët e fundit

Koronavirusi ka njohur rritje të rasteve në qytetin e Korçës, teksa në 24 orët e fundit janë konfirmuar 61 raste të reja.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se 8 prej të infektuarve me Covid-19 janë mësues.

Burime zyrtare konfirmojnë infektimin e 8 mësuesve, por nuk japin detaje se në cilat shkolla japin mësim.

Në qarkun e Korçës, gjatë muajve të fundit ka pasur një numër të lartë të mësuesve të infektuar me Covid-19.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

U diagnostikua vetëm 9 ditë më parë, 24 vjeçarja ndërron jetë në lule të rinisë

Një lajm tragjik dhe shumë i trishtë ky i ndarjes nga jeta të 24-vjeçares Valentina …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *