Kryefaqa / Lajme / Në muajt e fundit të shtatzënisë, deputetja Gjylameti infektohet me Covid

Në muajt e fundit të shtatzënisë, deputetja Gjylameti infektohet me Covid

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, pasi i është nënshtruar testit të Covid-19 ka rezultuar pozitive. Gjylameti është shprehur për “abcnews.al” se ka simptoma të lehta dhe se është karantinuar.

Deputetja është izoluar në shtëpinë e saj, ku po merr edhe trajtimin mjekësor. Kjo duhet të jetë një periudhë e vështirë për deputeten, sepse ndërkohë ajo është edhe në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Pak javë më parë u bë i ditur lajmi rreth shtatzënisë së saj, sepse Gjylameti ishte kujdesur që ta mbante të fshehtë. Deputetja pritet të sjellë në jetë fëmijën e dytë brenda pak kohësh, ndërkohë që është nënë edhe e një djali 11-vjeçar.

Vitet e fundit per Gjylametin nuk kane qene te lehta pasi humbi motren nga nje semundje e rende dhe vellane ne nje aksident nje vit me pare, brenda tunelit te Elbasanit.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Pas shtatë muajsh flet Bajram Tusha

7 muaj më parë, emisioni Fiks Fare publikoi historinë  e një 17 vjeçareje në Sarandë, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *