E shtunë , Nëntor 28 2020
Kryefaqa / Lajme / Katër edukatore me Covid, mbyllet kopështi në Pogradec

Katër edukatore me Covid, mbyllet kopështi në Pogradec

Mbyllet kopështi “Persefoni Treni” në lagjen nr 2 në Pogradec .

Shkak është bërë përhapja e Covid 19 në personel.

1 javë më parë ka rezultuar pozitiv 2 sanitare, ndërsa ditën e djeshme kanë rezultuar pozitiv 4 edukatore.

Kopshti është mbyllur dhe janë nështruar tamponin edhe pjesës tjetër të stafit.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Në fshatin Podgorie të Korçës, bujkut i mbajnë kontributet

Emisioni Stop ka shkuar në fshatin Podgorie në Korcë, për të takuar shtetasin Vezir Çoçka, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *