E shtunë , Nëntor 28 2020
Kryefaqa / Korcarët / Bie nga zetori, humb jetën 60-vjeçari në Korçë

Bie nga zetori, humb jetën 60-vjeçari në Korçë

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Korçë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Dishnicë, ku një 60-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga zetori.

Viktima është identifikuar si Konstika Nunka.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Shkarkohet drejtoresha e Hipotekës në Korçë

Drejtoresha e hipotekës në Korçë, Nadia Bandilli është shkarkuar nga detyra, ndërsa në vend të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *