Kryefaqa / Korcarët / Gruaja harron gazin hapur në shtëpi…

Gruaja harron gazin hapur në shtëpi…

Një banesë është përfshirë nga flakët në katin e dytë të një pallati, në qytetin e Korçës.

Mësohet se si pasoje ka dëme të shumta materiale.

Në banesë jetonte një çift bashkëshortësh, të cilët sapo e kishin blerë hyrjen. Mësohet se gruaja kishte lënë bombolën e gatimit ndezur dhe kishte dalë jashtë, duke harruar çelësin brenda, gjë e cila ka vështirësuar hapjen e derës.

Zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Shkarkohet drejtoresha e Hipotekës në Korçë

Drejtoresha e hipotekës në Korçë, Nadia Bandilli është shkarkuar nga detyra, ndërsa në vend të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *