Kryefaqa / Lajme / Ja parashikimi i motit sipas SHMU

Ja parashikimi i motit sipas SHMU

Dita e shtunë parashikohet të ketë mot me vranësira dhe kthjellime. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, zhvillimet e vranësirave do të sjellin reshje shiu të përkohshme në pjesën veriore e atë qendrore të vendit.

Ditën e diel e kryesisht të hënën përgjithësisht parashikohet mot me diell.

Temperaturat do të pësojnë rënie kryesisht në vlerat minimale. Kurse ditën e hënë, vlerat maksimale të temperaturave do të rriten.

Era do të fryjë nga juglindja e veriperëndimi e lehtë, mesatare përgjatë brigjeve detare.

E pranishme do të bëhet dhe mjegulla lokale gjatë orëve të mëngjesit.

Valëzimi në dete i forcës 3 deri 4 ballë.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

E njohu në protestën e PD, gazetarja merr propozimin për martesë në emision

Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *