Kryefaqa / Uncategorized / Pogradec, makina humb kontrollin dhe përfundon 100 metër poshtë (FOTO)

Pogradec, makina humb kontrollin dhe përfundon 100 metër poshtë (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditë e sotme në aksin Pogradec – Qafë Thanë.

Bëhet me dije se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në 100 metër poshtë.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Sakaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Elia Zaharia dhe Princ Leka bëhen prindër për herë të parë

Familja Mbretërore shqiptare njofton zyrtarisht ardhjen në jetë të Princeshës Geraldinë, vajza e parë e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *