Kryefaqa / Uncategorized / Andrra dhe Sinan Hoxha prindër për herë të dytë

Andrra dhe Sinan Hoxha prindër për herë të dytë

Familja e bukur e këngëtarit Sinan Hoxha dhe partneres së tij, Andrra Destanit, do të shtohet shumë shpejt me një pjesëtar të ri.

Megjithëse çifti s’ka bërë ende të ditur asgjë, burime për “Abc News” kanë bërë të ditur se Andrra është në pritje të ëmbël.

Së shpejti, ajo do të sjellë në jetë fëmijën e dytë të çiftit, ndërsa është zbuluar edhe gjinia e tij.

Sinani dhe partnerja do të bëhen me djalë, mirëpo ende nuk dihet saktësisht në cilin muaj të shtatzënisë është Andrra.

Presim që këto lajme të konfirmohen sa më parë nga çifti!

Këngëtari dhe partnerja janë gjithashtu prindër të një vogëlushi të quajtur Ansi.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Elia Zaharia dhe Princ Leka bëhen prindër për herë të parë

Familja Mbretërore shqiptare njofton zyrtarisht ardhjen në jetë të Princeshës Geraldinë, vajza e parë e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *