Kryefaqa / Lajme / E rëndë në Korçë

E rëndë në Korçë

Hekuran Ramo ka humbur jetën në fshatin Neviçisht të Korçës mëngjesin e sotëm.

Mësohet se burri ka qenë duke ecur mbi kalë, ndërkohë që ai është trembur dhe i ka dalë përpara një makine.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:35, në aksin rrugor Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Neviçisht, ku për pasojë shtetasi E. G., 27 vjeç, banues në fshatin Pojan, duke drejtuar mjetin tip “Volksëagen”, ka përplasur 70 vjeçarin, banues në fshatin Neviçisht, që lëvizte në rrugë me kalë, i cili ka humbur jetën në vend.

Drejtuesi i mjetit shtetasi E. G., u dërgua në Spital për kontroll mjekësor, me të cilin do të kryen veprimet e mëtejshme.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

E njohu në protestën e PD, gazetarja merr propozimin për martesë në emision

Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *