Kryefaqa / Uncategorized / Aktori i famshem udheton me helikopter privat, ndërsa vajza e tij pret autobusin

Aktori i famshem udheton me helikopter privat, ndërsa vajza e tij pret autobusin

Tom Cruise udhëton me heliktopter, ndërsa vajza e tij pret urbanin, dy skaje të largëta mes tyre.

Prej disa ditësh, një foto ku shfaqet vajza e birësuar e aktorit të njohur Tom Cruise po bëjnë xhiron e rrjetit. Bella shihet e veshur me një palë xhinse të zeza dhe me një bluzë jeshile dhe më maskën mbrojtëse për tu mbrojtur nga COVID-19, teksa pret autobusin në stacion.

Ndërkohë, mediat amerikane shkruajnë se babai i saj, ka zgjedhur një mënyrë tjetër transporti, helikopterin e tij privat.

Bella është vajza e birësuar e Tom Cruise dhe Nicole Kidman dhe pas divorcit të tyre ajo jeton jashtë vëmendjes së publikut jashtë Londrës me bashkëshortin.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Elia Zaharia dhe Princ Leka bëhen prindër për herë të parë

Familja Mbretërore shqiptare njofton zyrtarisht ardhjen në jetë të Princeshës Geraldinë, vajza e parë e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *