Kryefaqa / Lajme / Ngjarje e rëndë në mes të Tiranës, makina shpërthen në rrugë

Ngjarje e rëndë në mes të Tiranës, makina shpërthen në rrugë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytet, në kryqëzimin i Selitës vendi i quajtur ura e Neshrakut. Në mes të rrugës një makinë ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli. Paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën një person raporton News 24.

Sikurse shihen edhe nga pamjet shpërthimi ka dëmtuar thuajse të gjithë makinën. Nuk dihet ende se cila ka qenë shënjestra e kësaj ngjarje të rëndë, por dyshohet se ishte atentat i telekomanduar.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, ambulanca dhe zjarrëfikëset që janë duke punuar për të neutralizuar situatën

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Shqiptarit i thanë se e motra ndërroi jetë nga Covid, ai nuk beson dhe i bën autopsinë por…

Më 9 shtator, Ragip Kajtazi nga fshati Syriganë, mori lajmin se e motra ndërroi jetë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *