Kryefaqa / Uncategorized / Familja e Dua Lipës zgjedh t’i kalojë pushimet në Shqipëri, ja vendi i mrekullueshëm ku kanë shkuar

Familja e Dua Lipës zgjedh t’i kalojë pushimet në Shqipëri, ja vendi i mrekullueshëm ku kanë shkuar

Familja Lipa ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë pushime këtë sezon vere.

Dukagjin Lipa së bashku me bashkëshorten Anesën, djalin Gjin dhe vajzën e Vogël Rina, kanë zgjedhur Ksamilin e bukur për t’u relaksuar, ndërsa Dua ndodhet në Britani.

Motra e saj, Rina, ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto tepër sensuale me bikini të zeza. E futur në ujë deri tek gjunjët dhe me shikim depërtues në det, Rina nuk ka nguruar të na tregojë linjat perfekte trupore, që mesa duket i paskan të gjithë si familje.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Këngëtarja e njohur shfaqet te ‘Shihemi në Gjyq’ i Eni Çobanit: Ish-burri më ngriti kurth për tradhti

Rubrika “Shihemi në gjyq” në TV Klan soli ditën e sotme historinë e dhimbshme të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *