Kryefaqa / Lajme / Akoma s’keni bërë pushime? Ja si parashikohet moti këto dy javë

Akoma s’keni bërë pushime? Ja si parashikohet moti këto dy javë

Harrojeni freskinë për të paktën edhe dy javë. Sipas sinoptikanëve, temperaturat e larta do të na shoqërojnë edhe gjatë gjysmës së dytë të muajit Gusht.

Të gjithë ata që kanë planifikuar të pushojnë në bregdet, temperaturat do të arrijnë deri në 38-39 gradë Celcius.

“15 ditëshi i dytë i muajit Gusht do të jetë kryesisht me kthjellime përsa i përket zonave bregdetare, ku priten që dhe vlerat maksimale të ngjiten në 38 gradë Celcius, apo në ndonjë ditë të veçantë në 39 gradë Celsius”.

Pasditet do të jenë të freskëta. Por sërish muaji Gusht do të mbyllet me temperatura deri në 4 gradë mbi normalen.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

E njohu në protestën e PD, gazetarja merr propozimin për martesë në emision

Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *