Kryefaqa / Kuriozitete / “Mami e pëlqeu shumë”, kush është bashkëshorti i Rudina Hajdarit me të cilin u dashurua që 16 vjeç

“Mami e pëlqeu shumë”, kush është bashkëshorti i Rudina Hajdarit me të cilin u dashurua që 16 vjeç

Rudina Hajdari prej vitesh është e martuar me një shtetas amerikan, por e ka mbajtur atë gjithmonë larg vëmendjes së publikut dhe medias.

Ai quhet Muçjo Demiraj dhe është një biznesmen në fushën e investimeve. Ata jane dashuruar qe kur ajo ishte 16 vjec ndersa ai 19.

“Ka qenë moment shumë i bukur sepse me bashkëshortin jemi takuar në adoleshencë. Jemi takuar në plazh. Mami erdhi në Amerikë dhe unë i thoja të gjitha gjërat. Ua tha sa i bukur qenka. E pëlqeu shumë. Unë e dija çfarë kisha zgjedhur. Burri është shumë i qetë, i dashur dhe një baba i përkushtuar. Vajza ime është me shumë fat që ka një baba të tillë”, u shpreh deputetja.

Bashkëshorti i Rudina Hajdarit jeton në Amerikë edhe pas kthimit të Rudinës në Shqipëri.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Gruaja e Will Smith e pranon live se ka tradhtuar të shoqin, por ai e fal

Jada Pinkett Smith ka pranuar që ka qenë e lidhur me këngëtarin August Alsina ndërsa …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *