Kryefaqa / Korcarët / Një rast me COVID në Korçë, e moshuara erdhi nga jashtë shtetit

Një rast me COVID në Korçë, e moshuara erdhi nga jashtë shtetit

Rasti i shënuar sot në Korçë bën fjalë për një të moshuar 70-vjeçe, e cila ditët e fundit ishte kthyer në vendlindje nga një tjetër shtet.

Sipas burimeve ajo nuk është kontakt i rasteve të mëparshme. Mësohet se 70-vjeçarja po trajtohet në shtëpi ndërkohë që mjekët epidemiologë po gjurmojnë kontaktet e tjera.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

“Vetëm ajo mund të më bënte njeri mua”, Endri dhe Stefi flasin për njeriun më të shtrenjtë…

Dy vëllezërit mjaft të dashur për publikun, Endri dhe Stefi Prifti zhvilluan një intervistë tejet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *