Kryefaqa / Lajme / Biznesmen i fuqishëm, kush është ish bashkëshorti i Valbona Selimllarit me të cilën ka tre fëmijë

Biznesmen i fuqishëm, kush është ish bashkëshorti i Valbona Selimllarit me të cilën ka tre fëmijë

Ish missi shqiptar, ikona e bukurise, Valbona Selimllari e ka mbajtur gjithnjë jetën private larg mediave.

Vetëm pak vite më parë ajo pranoi publikisht që ishte nënë e tre fëmijëve. E megjithatë gijthnjë ka munguar një foto e saj me bashkëshortin. Ka qenë djali i saj që kohë më parë ka publikuar një foto me babain. Duket se kjo shkrepje i ka shpetuar syrit të publikut.

Bashkëshorti i Valbonës është një ndër biznesmenët më të famshëm në vendin tonë. Pronar i disa bizneseve dhe i një qëndre tregtare. Edhe pse një emër i lakuar në Tiranë dhe jo vetëm, ai ka preferuar të qëndrojë në hije për sa i përket mediave.

Bëhet me dije se biznesmeni ka dhe dy djem nga martesa e tij e mëparshme. Çifti kishin një marrëdhënie të gjatë së bashku si dhe janë prindër të tre fëmijëve, Deni, Kejni dhe Vivien.

Biznesmeni i famshëm i ka dhënë fund edhe martesës me bukuroshen shqiptare.

 

 

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Një tjetër shtet vendos Shqipërinë në listë të kuqe: Ndalohet hyrja e shqiptarëve!

Kosova, Shqipëria dhe Mali i Zi janë renditur nga Hungaria në listën e kuqe të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *