Kryefaqa / Lajme / VIDEO/ “Çmendet” moti, breshëri i furishëm “pushton” Greqinë

VIDEO/ “Çmendet” moti, breshëri i furishëm “pushton” Greqinë

Një stuhi e fortë breshëri përfshiu këtë të diel Xanthi0n në Greqi. Pas orës 11:00, me orën lokale, vendi u përfshi nga një stuhi me shira të rrëmbyer duke pasuar më tej me breshër.

Në Rrugën Provinciale të Xanthi, Petinou, breshri ishte aq i fortë sa rrugët të kujtonin një peizazh me dëborë.

Shoferët ndaluan automjetet e tyre në rrugë, në pritje të mbarimit të stuhisë, në përpjekje për të shmangur aksidente të mundshme.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Një tjetër shtet vendos Shqipërinë në listë të kuqe: Ndalohet hyrja e shqiptarëve!

Kosova, Shqipëria dhe Mali i Zi janë renditur nga Hungaria në listën e kuqe të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *