Kryefaqa / Lajme / Ky është roja i shkollës

Ky është roja i shkollës

Ky është 65 vjeçari Abaz Doku, emri i të cilit është lakuar shumë në media dy ditët e fundit.

Mësohet se ai përpara efektivëve nuk ka pranuar se ka kryer marrëdhënie por vetëm e ka prekur ne vende intime.

“Vetëm e kam prekur në vende intime, pasi ajo më afrohej vetë“, mësohet të jetë shprehur i moshuari. Por në përgjimet brenda qelisë ai kapranuar gjithçka.

Sipas vajzës ai kishte ngacmuar edhe vajza të tjera. Nisur nga kjo dëshmi, po hetohet nëse burri ka kryer marrëdhënie apo ka tentuar edhe me vajza të tjera.

Ndërkohë, ngjarja e rëndë ka ndodhur në shtëpinë e vëllait të Abaz Dokut, i cili ndodhej jashtë shtetit, çelësat e të cilës i mbante 65 vjeçari.

Mësohet se ai e ka dërguar vajzën atje, ndërkohë që gjithçka e ka filmuar në telefon, pamje të cilët ia ka dhënë edhe tre të rinjve të tjerë të zonës.

Edhe këta thuhet se e kanë përdorur videon për të kryer marrëdhënie me vajzën.

I moshuari e kërcën onte vajzen duke i thënë se ia dinte historitë  që ajo ka pasur në shkollë madje në një rast ka shkruar pranë banesës së saj në mur “S….. kur*a”.

Aktualisht e reja ndodhet në gjendje të rëndë psikologjike pasi ka treguar çdo gje tek prinderit.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Një tjetër shtet vendos Shqipërinë në listë të kuqe: Ndalohet hyrja e shqiptarëve!

Kosova, Shqipëria dhe Mali i Zi janë renditur nga Hungaria në listën e kuqe të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *