Kryefaqa / Lajme / Aksident i rëndë në Korçë, makina tejkalon rrethimin dhe futet brenda magazinës

Aksident i rëndë në Korçë, makina tejkalon rrethimin dhe futet brenda magazinës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korçë pasditen e sotme, ku automjeti Rav4 ka tejkaluar rrethimin e oborrit të lokalit dhe ka hyrë në magazinën e një shtëpie ngjitur lokalit.

Ndërkohë automjetit tjetër i cili ka devijtuar drejtimin e të parit ka mbetur në mes të rrugës me pjesën e përparme të shkatërruar.

Nga aksidenti mbeti i plagosur vetëm shoferi i automjetit që hyri dhe u përplas me magazinën e banesës afër rrugës aneks në Korçë.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Një tjetër shtet vendos Shqipërinë në listë të kuqe: Ndalohet hyrja e shqiptarëve!

Kosova, Shqipëria dhe Mali i Zi janë renditur nga Hungaria në listën e kuqe të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *