Kryefaqa / Lajme / Don Phenom i dedikoi këngë Escobar-it, djali i Pablos reagon ndaj reperit shqiptar

Don Phenom i dedikoi këngë Escobar-it, djali i Pablos reagon ndaj reperit shqiptar

Reperi i njohur shqiptar, Don Phenom, ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Don Pablo”, që ia ka dedikuar mbretit kolumbian të drogës, Pablo Escobar.

Por mesa duket kënga e reperit shqiptar ka tërhequr vëmendjen e djalit të Escobarit, Juan. Ky i fundit ka reaguar ndaj kësaj kënge. Juani i ka komentuar disa emoji në postimin e reperit shqiptar për këtë këngë, ndërsa Don Phenom i shkruan “Shumë respekt për ty”.

Djali i Pablo Escobar jeton në Argjentinë dhe është bërë një figurë e njohur publike për shkak të librave që i ka kushtuar të atit të tij, më i fundit nga të cilët titullohet “Pablo Escobar: Babai im”.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

U mërzitët për plazh? Ministri njofton zgjatjen e sezonit turistik

Sezoni turistik është shtyrë deri në 15 nëntor për t’i dhënë mundësi bizneseve të rikuperojnë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *