Kryefaqa / Lajme / Video/ OSHEE: Ja si e kishte vidhte energjinë nga çatia familja në Elbasan

Video/ OSHEE: Ja si e kishte vidhte energjinë nga çatia familja në Elbasan

Qytetarët shqiptarë vijojnë të bëjnë lidhje të paligjshme për të vjedhur energjinë elektrike.

Një rast që ka çuditur edhe vetë grupet e OSHEE-së në terren është publikuar në rrjetet sociale.

Në Elbasan, një familje kishte menduar ta fshihte lidhjen e dytë në tjegullat e çatisë.

“Vjedhja e energjisë elektrike po realizohet në forma më të kamufluara. Rasti tregon qartë “shpikjen” për të fshehur lidhjen e dytë”, shkruan OSHEE në Instagram.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Aktori i Portokallisë tregon si e përjetoi tërmetin: Nusja zbriti poshtë, unë doja të flija…

Tërmeti i 26 nëntorit i tronditi të gjithë shqiptarët dhe edhe pse të gjithë i …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *