Kryefaqa / Korca Turistike / Pamje magjike/ Perëndimi i diellit sot në Korçë

Pamje magjike/ Perëndimi i diellit sot në Korçë

Korça është përherë e bukur, por fotot që sjellim më poshtë e tregojnë qytetin juglindor akoma më magjik.

Janë pamje nga perëndimi i diellit në qytetin e Serenatave dhe që nuk janë të punuara as me photoshop dhe me asnjë program tjetër.

Fotografitë po bëjnë xhiron e rrjetit dhe fjalët në këtë rast janë të tepërta.

Shijojini…

Rreth albania news

Shiko gjithashtu

Korça është qyteti i dytë më i pëlqyer nga shqiptarët

Investimet në rrjetin e ri të ujësjellës-kanalizimeve, (Korça qyteti i parë në Shqipëri me 24 …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *