Kryefaqa / Lajme / Korça e zbukuruar si asnjëherë tjetër

Korça e zbukuruar si asnjëherë tjetër

Qyteti i Korçës është veshur me drita shumëngjyrëshe këtë prag festash fundviti.

Pazari i qytetit, pedonalja dhe Katedralja janë disa nga zonat më atraktive të qytetit, që për festa zgjidhet si destinacion edhe nga vizitorë nga qytetet e tjera shqiptare.

Fotografi të realizuara nga Larisa Katundi:

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

“Xhino nuk ishte as tip depresiv, nuk arrij ta besoj”, flet mikesha e të riut që u hodh nga spitali Covid 2

Xhino Koça, 29-vjeçari me portretin e qeshur, nga qyteti bregdetar i Durrësit, nuk jeton më. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *