Kryefaqa / Lajme / E rëndë në Korçë

E rëndë në Korçë

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Korçës. Një i ri është goditur me sende të forta në një lokal.

Ai është paraqitur në spi.tal me dëmtime në kokë. Blutë e qytetit bëjnë me dije se personi i gjymtuar dyshohet se është gjuajtur me sende të forta në një nga baret e qytetit jug-lindor.

I riu është në gjendje të rëndë, ndërsa dëshmia e tij mbetet ende e paqartë për policinë. Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po heton rastin.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

“Xhino nuk ishte as tip depresiv, nuk arrij ta besoj”, flet mikesha e të riut që u hodh nga spitali Covid 2

Xhino Koça, 29-vjeçari me portretin e qeshur, nga qyteti bregdetar i Durrësit, nuk jeton më. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *