Kryefaqa / Lajme / VIDEO/ “Ma kanë marrë gruan e ma kanë çuar në Golem”. Ankesa e pazakontë e durrsakut tek Rama

VIDEO/ “Ma kanë marrë gruan e ma kanë çuar në Golem”. Ankesa e pazakontë e durrsakut tek Rama

Banorët e qytetit të Durrësit i kanë shfaqur ankesa të ndryshme kryeministrit Edi Rama gjatë vizitave të tij atje.

Por, një prej tyre është ankuar se i kanë çuar gruan në Golem pa e pyetur, atje ku janë strehuar shumë persona për shkak të shembjes së ndërtesave të tyre nga tërmeti.

Dialogu:

Rama: Ça ke mo vlla, ça ke?

Banori: Ma kanë marrë grunë dhe ma kanë çu në Golem. E kanë marrë pa më pyet mua.

Rama: Gruaja paska më shumë men se ty se ka shku në hotel. Merr autobusin dhe shko në hotel. O Zot! Gruaja është çmen me të dhe ka ik.

“Ma kanë marrë gruan e ma kanë çuar në Golem”- Ankesa e pazakontë e durrsakut tek kryeministri. Rama: Paska shkuar në hotel, por merr.. on Vidnews.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në kryeqytet mbrëmjen e kësaj të hëne. Sipas Qendrës Europiane-Mesdhetare të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *