E mërkurë , Dhjetor 11 2019
Kryefaqa / Lajme / Mbyllen dy godina në Qytet Studenti

Mbyllen dy godina në Qytet Studenti

Tërmeti i fuqiëshëm i 26 nëntorit ka shkaktuar shumë dëme të mëdha edhe në godinat e Qytet Studentit.

Mësohet se janë dëmtuar godinat me 20-21 dhe Policia ka vendosur shiritin.

Në këtë mënyrë janë rrethuar dhe mbyllur godinat.

Kujtojmë që më herët është paralajmëruar që arsimi i lartë e nis procesin mësimor më datë 5 dhjetor.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Nusja braktis vajzën në shinat e trenit, gjyshja: Ta dëgjosh çupën të rrëqethet mishi…

“Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e pazakontë të një gruaje 60-vjeçare, e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *