Kryefaqa / Lajme / Detaje nga ngjarja në Berat

Detaje nga ngjarja në Berat

Një video ka qarkulluar ditën e sotme në media, ku tregohet se si një i ri 30-vjeçar lihet pa ndjenja nga tre djem të tjerë.

Pamjet janë mjaft të rënda dhe jane regjistruar në lagjen ‘13 Shtatori’ në Berat. Shkak për mosmarrëveshjet mes tyre ka qenë një femër.

Para një muaji kur gruaja ka dalë nga puna në një fasoneri është ngac muar nga F.G, Judmir Briskaj dhe Kristjan Mbreca, shkruan Balkanweb. Në këtë situatë ka ndërhyrë Nuredin Çala sepse ishte familjar i gruas dhe i ka qortuar të rinjtë.

Tre ditë më parë ata janë takuar rastësisht në një lokal dhe ngjarja precipitoi si në videon e mëposhtme. Si pasoje e goditj.eve 30-vjeçari Çala, nga Duhanasi pësoi lëndime të mëdha në kokë.

Tre të rinjtë u lanë sot të lirë duke pasur vetëm masën “detyrim paraqitje”.

Rreth albania news

Shiko gjithashtu

Gruaja në Greqi ndërron jetë 30 minuta pasi mori vaksinën AstraZeneca, mjekët tregojnë shkakun

Dje në grua 63 vjeçe ndërroi jetë në Ilion të Greqisë, vetëm 30 minuta pasi …

Një koment

  1. It’s remarkable to visit this web page and reading the views of
    all friends concerning this paragraph, while I am also zealous of getting
    familiarity. barcelona trøjer

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *