E mërkurë , Dhjetor 11 2019
Kryefaqa / Korcarët / Gruaja në Korçë hidhet nga kati i katërt, shpëton mrekullisht

Gruaja në Korçë hidhet nga kati i katërt, shpëton mrekullisht

Një 56-vjeçare është hedhur nga kati i katërt i një pallati, mëngjesin e sotëm.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 17, në Korçë. Sipas informacioneve 56-vjeçarja është transportuar në spital.

Por pavarësisht dëmtimeve të shumta 56-vjeçarja ndodhet jashtë rrezikut për jetën, duke shpëtuar kështu mrekullisht.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet se përse 56-vjeçarja ndërrmori këtë veprim.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Dëshpërimi dhe lotët e korrespondentit të gazetës Koha, për çupat e Korçës

Nga Vepror Hasani Gjithnjë e kam parë duke qarë… Tani ai nuk jeton më, duhet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *