E shtunë , Dhjetor 14 2019
Kryefaqa / Korcarët / Klajdi Haruni: Idhulli im është babai im, më vjen keq që nuk kam kohë për familjen…

Klajdi Haruni: Idhulli im është babai im, më vjen keq që nuk kam kohë për familjen…

Këngëtari korçar Klajdi Haruni ka dhënë një intervistë për Prive, ku ka folur si rrallëherë për jetën personale.

I pyetur nëse do të pranonte miliona në vend që të linte muzikën, ai u shpreh se nuk do ta braktisë kurrë këngën.

Klajdi është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private, por para pak ditësh la të kuptohej se zemra e tij ishte e zënë.

I ftuar bashkë me Brunon në “Klanifornia”, Klajdi pranoi publikisht se i rreh zemra për një vajzë dhe me sa duket, gjërat qenkan serioze.

Ndër të tjera, Klajdi tregoi gjithashtu se idhulli i tij më i madh është babai i tij dhe se i vjen keq që sa vjen e më shumë po zvogëlohet koha për të qëndruar me familjen e tij.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Dëshpërimi dhe lotët e korrespondentit të gazetës Koha, për çupat e Korçës

Nga Vepror Hasani Gjithnjë e kam parë duke qarë… Tani ai nuk jeton më, duhet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *