Kryefaqa / Lajme / Nuk mundët të aplikoni për Lotarinë? Ambasada ofron një tjetër mundësi për vizë

Nuk mundët të aplikoni për Lotarinë? Ambasada ofron një tjetër mundësi për vizë

Pas mbylljes së aplikimeve për Lotarinë Amerikane, ambasada në Tiranë ka një tjetër opsion se si mund të shkoni në SHBA.

Kjo alternativë, është për të gjithë ata që kanë partnerin në një prej shteteve të Amerikës dhe mund të aplikojnë për vizë fejese ose martese.

Për më shumë informacion, ju mund t’i drejtoheni Anës në faqen zyrtare.

Njoftimi i plotë:

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Kryeministri italian bën deklaratën e fortë: Gabimi i spitalit përhapi koronavirusin

Italia është duke kaluar një periudhë të vështirë me situatën e koronavirusit. Deri më tani …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *