E shtunë , Dhjetor 14 2019
Kryefaqa / Speciale / Adoleshentja shqiptare shkëlqen në Greqi

Adoleshentja shqiptare shkëlqen në Greqi

Një 17-vjeçare me origjinë shqiptare ka shkëlqyer në skenën e “X Factor Greece”.

Jody Lulati na ka bërë krenarë mbrëmjen e djeshme me përfaqësimin e denjësishëm në konkursin muzikor.

Ajo këndoi këngën “You know I’m no good” të Amy Winehouse dhe u pëlqye shumë nga juria, e cila e përgëzoi dhe dha vlerësime shumë të mira.

17 vjeçarja fitoi zemrën e të katër anëtarëve të jurisë, të cilët i dhanë 4 “PO”.

Tashmë nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë fat në fazat e tjera të konkurimit dhe pse jo fitore.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

MJALTI I MJALTIT TË MJALTIT…

Nga Agim Xhafka Të mërkurë kisha vendosur që do shkoja në Korcë,tek babai dhe nëna. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *