Kryefaqa / Lajme / Rriten sërish temperaturat këtë javë

Rriten sërish temperaturat këtë javë

Sherbimi Meteorologjik Ushtarak në parashikimin e tij të fundit për pesë ditët në vijim, njofton se do të kemi rritje temperaturash.

“Java që sapo ka nisur, parashikohet përgjithësisht me mot të qendrueshëm dhe e nxehtë.

Dita e premte si shkak i pranisë së vranësirave dhe zagushisë parashikohet të jetë dita më e nxehtë.

Era do të fryjë nga veriperëndim-juglindja e lehtë dhe herëpashere në mesditë përgjatë bregdetit do të marri shpejtësi mesatare. Valëzimi në dete i forcës 2 ballë”.

Rreth albania news

Shiko gjithashtu

Gruaja në Greqi ndërron jetë 30 minuta pasi mori vaksinën AstraZeneca, mjekët tregojnë shkakun

Dje në grua 63 vjeçe ndërroi jetë në Ilion të Greqisë, vetëm 30 minuta pasi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *