Kryefaqa / Lajme / Keni probleme me Facebook dhe Instagram? Zyrtarët e rrjeteve sociale japin shpjegime

Keni probleme me Facebook dhe Instagram? Zyrtarët e rrjeteve sociale japin shpjegime

Me siguri shumē prej jush e kanë vënë re ditën e sotme që Facebook ka pasur probleme.
Në fakt gjiganti i rrjeteve sociale së bashku me Instagramin kanë ende vështirësi.

Miliona përdorues anembanë botës Nuk kanë mundur sot të futen në llogaritë e tyre, ndërsa probleme ka pasur edhe me postimet apo komentet.

Pas shumë ankesave që janë bërë në Twitter, Facebook ka dalë me një deklaratë në këtë rrjet social ku ka thënë se ka probleme me aplikacionet në mbarë botën, dhe se po punohet pêr t’i rregulluar.

Zyrtarët e rrjetit social kanë deklaruar se kësaj here nuk kemi të bëjmë me ndonje sulm nga hakerat.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Video/ 58 vjeçari dergohet me helikopter në Tiranë

Një 58 vjeçar nga fshati Leshnicë është nisur me helikopter urgjent drejt kryeqytetit. 58 vjeçari …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *