Postimet e fundit

Pse Lady Diana është princesha më e bukur e të gjitha kohërave?

Perfeksioni i portretit të saj është shpjeguar nga një kirurg profesionist, i cili ka studiuar raportin e artë dhe ideal të bukurisë dhe harmonisë në tiparet e fytyrës së princeshës Lady Diana! Ekziston një formulë shkencore që konfirmon përsosjen e parametrave dhe tipareve të fytyrës të së ndjerës Lady Diana. …

Lexo më shumë »

Kush është i riu që u kap sot nga uniformat blu

Ngjarja e djeshme në Tushemisht tronditi jo vetëm qytetin e Pogradecit por edhe opinionin publik, pasi u qëllua rreth 100 herë në drejtim të një hoteli ku kishte pushues të shumtë. Ngjarja ndodhi në hotel “Voloreka”, ndërsa plu mbat dëmtuan edhe 6 automjete para hotelit, disa prej të cilave të …

Lexo më shumë »